Slevy, slevy, slevy….

Moji milí,

ráda bych Vám, jako svým věrným zákazníkům vysvětlila důvody zvednutí cen našich plenek a omezení slevových akcí.

Vytvoření produktů, které budou během nejhezčích a nejdůležitějších okamžiků života s Vámi mě a můj tým stálo mnoho hodin práce, spoustu metrů materiálu a dlouhé náročné testování. Čímž velmi děkuji všem dětem a samozřejmě i jejich maminkám, které mají na tomto projektu svůj nemalý podíl – bez Vás by to nešlo.

Ale není to jen o našich malých dětech, ono by to nešlo ani bez těch dospělých. Všichni členové mého týmu i moji obchodní partneři odvádí vynikající práci a za tu jsem jim velmi vděčná. Dělají vše proto, aby každý krok výroby a distribuce byl perfektní. Chci, aby pořizování našich výrobků pro Vás bylo činností radostnou a jejich zásluhou se to opravdu děje, proto jsem se rozhodla umožnit jim větší prostor pro podporu. Slova díků jsou sice mocná, ale s minimální marží nemají ani oni, ani my možnost růst. Chci nám všem tu možnost růstu dát, abychom mohli zase dle svého uvážení investovat do svých potřeb (od prostor až po větší výběr značek a vzorů). Pro Vás to ve výsledku bude znamenat i pohodlnější výběr plenek a potřeb k látkování.

Opravdu mě mrzí neustálý tlak na nižší ceny a slevy, je to pro mě neudržitelné. Zároveň nám tím dáváte najevo, že pro Vás naše práce není dostatečně dobrá. Ceny opravdu nejsou sestaveny náhodně, mají svůj důvod a velmi často jsou podhodnocené.  Pokud výrobce nebo eshop dává slevu, dělí se s Vámi o svou výplatu. Pokud Vám něco nevyhovuje, můžete nám samozřejmě dát zpětnou vazbu a my se poučíme. Moc bych si ale přála, aby naše české švadlenky, které daly do každé plenky spoustu času a tedy svého života měly tuto práci férově ohodnocenou, stejně jako každý, kdo dělá svou práci dobře. Příběh mojí firmy a vnitřních procesů není tak viditelný, ale je vepsán do všech našich výrobků. Chci aby mě ta práce i nadále bavila a myslím, že je to na tom vidět, že svým výrobkům věnuji péči, srdce, duši 🙂

Děkuji, že jste s námi

 

S láskou Vaše Veru